Dozownik do soków Stalgast
Dozownik do soków ze zbiornikiem wykonanym z poliwęglanu o pojemności 8 litrów. Schładzanie napoju umożliwia rura wewnątrz dozownika, którą można wypełnić lodem. Cechy produktu: obudowa wykonana z wysoko polerowanej stali nierdzewnej naczynie na płyn wykonane z poliwęglanu zdejmowana kratka ociekowa pojemnik na lód w środku dozownika
690 punktów
- +

Dozownik do soków ze zbiornikiem wykonanym z poliwęglanu o pojemności 8 litrów. Schładzanie napoju umożliwia rura wewnątrz dozownika, którą można wypełnić lodem.

Cechy produktu:
obudowa wykonana z wysoko polerowanej stali nierdzewnej
naczynie na płyn wykonane z poliwęglanu
zdejmowana kratka ociekowa
pojemnik na lód w środku dozownika

Maszyna do popcornu – czarna – amerykański design
Automat do popcornu Royal Catering pozwala w krótkim czasie przygotować znaczną ilość chrupiącej przekąski w tempie 5 – 6 kg na godzinę. Ogrzewane dno automatu sprawia, że popcorn pozostaje dłużej ciepły i świeży. Solidna konstrukcja ze stali szlachetnej wydłuża żywotność modelu RCPS-16.2. Wykorzystany materiał odporny jest na korozję, dlatego sprzęt łatwo umyć. Maszyna do robienia popcornu nadaje się do intensywnej eksploatacji i to przez wiele lat. Materiał Stal nierdzewna Aluminium Szkło hartowane Teflon Kolor Czarny Napięcie [V] 230 Moc [W] 1600 Pojemność komory 88 l Wymiary (DxSxW) 56 x 42 x 76 cm Waga 22.35 kg  
1920 punktów
- +

Automat do popcornu Royal Catering pozwala w krótkim czasie przygotować znaczną ilość chrupiącej przekąski w tempie 5 – 6 kg na godzinę. Ogrzewane dno automatu sprawia, że popcorn pozostaje dłużej ciepły i świeży.
Solidna konstrukcja ze stali szlachetnej wydłuża żywotność modelu RCPS-16.2. Wykorzystany materiał odporny jest na korozję, dlatego sprzęt łatwo umyć. Maszyna do robienia popcornu nadaje się do intensywnej eksploatacji i to przez wiele lat.

Materiał
Stal nierdzewna
Aluminium
Szkło hartowane
Teflon
Kolor
Czarny
Napięcie [V]
230
Moc [W]
1600
Pojemność komory
88 l
Wymiary (DxSxW)
56 x 42 x 76 cm
Waga 22.35 kg