Wraz ze zmianą przelicznika punktowego zmienia się wartość punktów Funduszu Oświatowego. Od 1 września 2023 r. Katalog Pomocy Oświatowych został odświeżony nie tylko o nowe pozycje, ale przede wszystkim pojawiły się nowe wartości punktowe potrzebne do zamówienia wybranych pomocy dydaktycznych, wyposażenia lub bonów do e-sklepów.

Co oznacza nowy przelicznik punktowy dla Uczestników?

  • To proste. Nowy przelicznik punktowy to więcej punktów za zbiórkę elektrośmieci na koncie uczestnika. Dzięki czemu wiosenna promocja naliczająca punkty podwójnie za zebrane elektrośmieci stała się podstawą funkcjonowania programu. Teraz punkty mają większą moc. Przykład? Tablica multimedialna, która wcześniej kosztowała 12 170 punktów FO, teraz kosztuje 6100 punktów, cieszące się ogromnym zainteresowaniem pufy, np. pufa UFO kosztowała 1080 punktów, obecnie kosztuje 510 punktów FO – aż o połowę mniej!

Zachęcamy do aktywności i organizacji zbiórek już od września! Korzystaj z Funduszu Oświatowego i wyposażaj placówkę w wybrane pomoce edukacyjne, nowoczesne wyposażenie sal dydaktycznych lub sali sportowej, świetlicy czy biblioteki.

Pamiętajcie! Każdy uczestnik programu zobowiązany jest do ponownej rejestracji, dzięki czemu otrzyma NOWY LOGIN I HASŁO do swojego indywidualnego konta użytkownika.