15 maja

Konkurs "Dzień Bez Elektrośmieci" został rozstrzygnięty!

Druga edycja konkursu „Dzień bez elektrośmieci” 2019/2020 realizowanego w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” została rozstrzygnięta!

Główną nagrodę tj. 10 500 punktów Funduszu Oświatowego do wykorzystania na dowolne pomoce dydaktyczne oraz bon na 500 zł na doposażenie pracowni koordynatora programu otrzymuje:

  • Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu.

Wyróżnienia tj. 2000 punktów Funduszu Oświatowego do wykorzystania na dowolne pomoce dydaktyczne oraz bon na kwotę 200 zł na doposażenie pracowni koordynatora programu otrzymują:

  • Szkoła Podstawowa w Hejdyku
  • Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie
  • Zespół Szkół w Krośnie
  • Szkoła podstawowa nr 13 w Mysłowicach

GRATULUJEMY wszystkim nagrodzonym placówkom! Cieszymy się z obecności przedszkoli w gronie laureatów tegorocznej edycji. Przedszkola do realizacji programu „Moje miasto bez elektrośmieci” zostały włączone zaledwie trzy lata temu i świetnie odnajdują się w formule programu. Są też dowodem na to, nigdy nie jest za wcześnie na edukację w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. Każdej placówce życzymy dalszych sukcesów!Pierwszy raz w ramach konkursu „Dzień bez elektrośmieci” Organizator programu przyznał dodatkową nagrodę w formie WYRÓŻNIENIA SPECJALNEGO, które otrzymała:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

To placówka, która od 7 lat z ogromnymi sukcesami realizuje program „Moje miasto bez elektrośmieci”. Nie inaczej było także w bieżącej edycji konkursu: 4 zbiórki elektrośmieci, prawie 17 ton zebranego sprzętu i aż 18 punktów na mapie Eko-Działań. Serdeczne podziękowania dla koordynatora szkolnego – Pani Aliny Oleszczuk oraz dla dyrektora placówki – Pani Anny Budzińskiej za wytrwałe realizowanie edukacji w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami z uczniami oraz całą lokalną społecznością, która aktywnie włącza się we wszystkie organizowane przez Was zbiórki elektrośmieci. Gratulujemy!