13 czerwca

Zamów bezpłatne materiały edukacyjne na nowy rok szkolny.

Można już zamawiać bezpłatne materiały edukacyjne na nowy rok szkolny 2014/2015. Wystarczy wypełnić formularz (przejdż do formularza), aby we wrześniu otrzymać przesyłkę z materiałami.

Formularz mozna także pobrać ze strony, wydrukować i wypełniony przesłać faksem na numer 22 885 60 99 lub e-mailem: szkola@mmbe.pl. Pobierz formularz >>>

Szkoły, które poza zajęciami edukacyjnymi planują przeprowadzić część praktyczną, czyli zorganizować zbiórkę elektrośmieci, mogą zamówić dodatkowe materiały: plany lekcji dla uczniów wraz z naklejkami do kolekcjonowania, ulotki informacyjne dla rodziców oraz plakaty do samodzielnego wypełnienia datą zbiórki, które pomogą poinformować rodziców o planowanej akcji. Warunkiem otrzymania tych materiałów jest wskazanie terminu zbiórki, która odbędzie się do końca roku 2014. Zbiórkę można zamówić on-line (kliknij, aby przejść do formularza >>>). Po zamówieniu odbioru elektrośmieci ze szkół należy skontaktować się z naszą infollinią pod numer 509 856 509 lub e-mailowo: szkola@mmbe.pl, aby zamówić pakiet dodatkowych materiałów.

Wszystkie materiały przesyłane szkołom w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” są bezpłatne!