Dodaj relację na mapę Eko-Działań i odbierz 100 punktów Funduszu Oświatowego!

Dodaj działanie na mapie Eko-Działań, a otrzymasz dodatkowe 100 punktów Funduszu Oświatowego!

Posiadasz reportaż zdjęciowy ze zbiórki elektrośmieci, którą realizowałeś? A może reportaż z zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem naszych materiałów lub narzędzi on-line? Organizowałeś inne aktywności promujące prawidłowe postępowanie z elektrośmieciami – piknik, happening, przedstawienie? Pochwal się swoimi aktywnościami! Nagrodzimy je dodatkowymi punktami Funduszu Oświatowego, które dopiszemy do Twojego konta.

Pamiętaj! Po wgraniu zdjęć na mapę Eko-Działań, musisz zaczekać na akceptację reportażu przez moderatora. Po weryfikacji Twój reportaż będzie widoczny na mapie Eko-Działań, a punkty zostaną przypisane do Twojego konta w przeciągu kolejnych 5 dni roboczych.

 

Kartonowe pojemniki na drobne elektrośmieci

Zbieraj elektrośmieci przez cały rok szkolny, zamów kartonowe pojemniki na elektrośmieci!

Jeśli aktywnie korzystasz z Funduszu Oświatowego organizując zbiórki elektrośmieci, możesz otrzymać bezpłatnie KARTONOWY POJEMNIK NA DROBNE ELEKTROŚMIECI. Dzięki temu małe zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne będziesz mógł zbierać przez cały rok szkolny. Aby zamówić kartonowy pojemnik na elektrośmieci wyślij zamówienie na e-mail: szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl.

UWAGA! Kartonowe pojemniki na elektrośmieci są wielokrotnego użytku. Wydając operatorowi zebrane elektrośmieci pozostaw pojemnik w placówce i dalej zbieraj zużyte sprzęty. Ilość pojemników jest ograniczona.

 

Kartonowe pojemniki na zużyte baterie

Zbierasz baterie w ramach Funduszu Oświatowego? Nie posiadasz pojemnika?

Wyślemy Ci bezpłatny kartonowy pojemnik do zbiórki baterii oraz plakaty* informujące rodziców i uczniów o prowadzonej zbiórce.
Wyślij zamówienie na adres e-mail: szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl. Ilość pojemników jest ograniczona.

Zbiórka baterii to element uzupełniający zbiórki elektrośmieci! Odbierając elektrośmieci z placówki, odbierzemy także zużyte baterie. Za każdy kilogram zebranych baterii placówka otrzyma 2 punkty Funduszu Oświatowego.

* materiały edukacyjne dla szkół podstawowych i przedszkoli