15 marca

Odbierz bonus za zbiórkę elektrośmieci!

Zbliża się wiosna, a z nią obchody Dnia Ziemi. To idealny czas na realizację akcji promujących troskę o środowisko naturalne i działania proekologiczne. Połącz edukację ze zbiórkami, zyskaj fundusze na rozwój swojej placówki lub organizacji. A my dodatkowo mamy dla Was niespodziankę. Jaką?


Odbierz bonus za zbiórkę elektrośmieci!
  • Zarejestruj odbiór elektrośmieci do 31 marca 2024 r.
  • Otrzymasz 30 kartonowych pojemników z długopisami!

Zamów pakiet do promocji zbiórki, wyznacz termin zbiórki i nagłośnij ją.  Już czas na wiosenne porządki. Przekonaj uczniów i ich rodziców, okolicznych mieszkańców, zaprzyjaźnione firmy i sklepy, że chomikowanie elektrośmieci się nie opłaca. Każdy nieużywany i niepotrzebny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie to punkty dla Waszej placówki, za które otrzymacie pomoce edukacyjne, wyposażenie, e-bony lub dowolnie wybrane nagrody (realizacja zamówień specjalnych). Bonusowe pojemniczki na długopisy możecie wykorzystać jako element promocji zbiórki, przeznaczyć na nagrody dla dzieci najbardziej zaangażowanych w Waszą zbiórkę.


Nie zwlekaj, zaplanuj wydarzenie i startuj z akcją zbierania! [Ilość pakietów bonusowych jest ograniczona. Pakiety wysyłane będą kurierem, po zarejestrowaniu zbiórki.]
A jeśli masz już zebrany sprzęt? Tym lepiej. Zgłoś odbiór i zgarnij naszego bonusa!