15 marca

Zgłoś swoją OSP, otrzymaj dofinansowanie na sprzęt i wyposażenie!

Zapisz swoje OSP do programu „Moje miasto bez elektrośmieci”  i korzystaj z naszego autorskiego Funduszu Oświatowego. W naszym projekcie za zbiórki elektrośmieci otrzymasz możliwość finansowania bieżących potrzeb, kupisz nowe wyposażenie dla druhów czy też remizy, sfinansujesz wymianę podstawowych sprzętów, które zużywają się podczas pełnienia codziennych obowiązków.

Każda zebrana tona zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii to 600 zł na wyposażenie i sprzęt dla Twojego OSP!
Nasz przelicznik to: 1 kg elektrośmieci x 0,60 zł = 1 punkt Funduszu Oświatowego
Zebrane punkty:
  • wymienisz na pozycje wybrane z naszego Katalogu Oświatowego (link do katalogu: https://moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/kategoria_produktu/osp/)
  • wymienisz na dowolnie wybrany sprzęt i wyposażenie (zamówienie specjalne należy wysłać na e-mail: organizacja@mmbe.pl).

Dlaczego warto współpracować z nami?
  • Jesteśmy liderem edukacji ekologicznej w Polsce!
  • Posiadamy najlepszą ofertę na rynku! Każda tona zużytego sprzętu to 600 zł na dowolnie wybrane wyposażenie i sprzęt.
  • Jesteśmy najdłużej działającym programem, działamy nieprzerwanie od 11 lat.
  • Odbieramy zebrany sprzęt bezpłatnie. Działamy w zasięgu ogólnopolskim.
  • Zapewniamy bezpłatne materiały do promocji zbiórek elektrośmieci.

Jak zgłosić się do programu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line. Zajmie to nie więcej niż 5 minut. Link do formularza: https://moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/zglos-instytucje-do-programu/

Ochotnicze Straże Pożarne są bardzo ważnym elementem systemu ochrony w Polsce. W wielu przypadkach to właśnie ochotnicy pojawiają się na zagrożonym terenie jako pierwsi, podejmują działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się pożaru, czy też udzielają pierwszej pomocy poszkodowanym, zapewniają wsparcie logistyczne i organizacyjne jednostkom Państwowej Straży Pożarnej. Wykonywanie tych czynności wiąże się z finansowaniem wyposażenia, dzięki czemu druhowie z powodzeniem mogą realizować zadania podnoszące poziom bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Jednym ze sposobów finansowania działalności OSP są dofinansowania, nie tylko te rządowe, ale także ze źródeł zewnętrznych, jak Fundusz Oświatowy programu "Moje miasto bez elektrośmieci".