31 sierpnia

Punkty Funduszu Oświatowego zebrane do 31 sierpnia 2023 roku wykorzystaj do 31 października 2023 r.

Uczestnicy, którzy nie zdążyli wykorzystać zebranych przed 31 sierpnia 2023 roku punktów Funduszu Oświatowego, mogą to zrobić do 31 października 2023 r.:

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników programu „Moje miasto bez elektrośmieci”, związanym z możliwością wykorzystania zgromadzonych punktów Funduszu Oświatowego, Zarząd ElektroEko postanowił przedłużyć termin wymiany punktów na pomoce dydaktyczne i wyposażenie oraz e-bonydo dnia 31 października 2023 r.na zasadach obowiązujących w Regulaminie Funduszu Oświatowego z dnia 1 marca 2023 roku.

Oznacza to, że jeszcze przez dodatkowy okres 2 miesięcy będzie można dokonać wymiany punktów Funduszu Oświatowego zgromadzonych do 31 sierpnia 2023 roku.

Przypominamy jednocześnie, że nie wykorzystane do 31 października 2023 roku punkty Funduszu Oświatowego, które zgromadzone zostały do dnia 31 sierpnia 2023 roku, wygasną i uczestnicy nie będą mieli prawa do jakiejkolwiek rekompensaty z tego tytułu.

Informujemy ponadto, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z dniem 1 września 2023 roku wchodzi w życie nowy Regulamin Funduszu Oświatowego, wedle którego wszyscy uczestnicy programu rozpoczynają gromadzenie punktów Funduszu Oświatowego na nowych zasadach i punkty te nie podlegają łączeniu z punktami zgromadzonymi w okresie do 31 sierpnia 2023 roku.

- zgodnie z decyzją organizatora programu "Moje miasto bez elektrośmieci". 
Jak wykorzystać dotychczasowe punkty?
  • wybierz pomoce dydaktyczne lub e-bony z Katalogu pomocy oświatowych[pobierz katalog obowiązujący do 31.08.2023 >> pobierz>>]
  • wyślij e-mail na adres: szkola@mmbe.pl z wybranymi pozycjami, wykorzystując liczbę zgromadzonych punktów.
Nie wiesz, ile punktów masz do wykorzystania?
  • skontaktuj się z infolinią programu, lub
  • wyślij zapytanie mailem [w treści maila podaj dalej teleadresowe placówki, to przyspieszy udzielenie odpowiedzi]