10 listopada

Z dniem 31.10.2023 roku „stare punkty” zgromadzone na Indywidualnych kontach uczestników za zbiórki zrealizowane do 31 sierpnia 2023 zostały wyzerowane. Minął czas na ich wykorzystanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli zamówienia na pomoce edukacyjne lub e-bony. Wszystkie te zamówienia będę realizowane zgodnie z kolejnością wpłynięcia, ale nie później niż do końca listopada 2023 r.  
Pamiętajcie. Program „Moje miasto bez elektrośmieci” trwa nieprzerwanie. Zachęcamy do dalszej aktywności i organizacji zbiórek. Zgodnie z nowym regulaminem, od 1 września jest bardziej przejrzysty sposób naliczania punktów Funduszu Oświatowego (1 punkt = 1 kg elektrośmieci), zaś sama wartość 1 punktu została podwojona, dzięki czemu obecnie trzeba zebrać mniejszą ilość punktów na pomoce edukacyjne (np. do 31.08 e-bony kosztowały 450 punktów, od 1.09 – kosztują tylko 230 punktów).
Jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał dostępu do nowego Indywidualnego Konta Uczestnika, to należy zarejestrować się ponownie do programu, a nowe dane do logowania się Koordynator otrzyma automatycznie na swój adres e-mail.