13 marca

Zapraszamy do programu biblioteki, domy kultury, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, kluby sportowe, fundacje i inne organizacje

Chcecie doposażyć Waszą organizację w nowoczesne sprzęty lub inne niezbędne materiały do pracy, ale nie macie na to budżetu? Jeśli tak, to zapraszamy do korzystania z Funduszu Oświatowego ogólnopolskiego programu "Moje miasto bez elektrośmieci". Za zebrane elektrośmieci otrzymacie dofinansowanie w postaci e-bonów, za które kupicie niezbędne wyposażenie. Do udziału w programie zapraszamy biblioteki, domy kultury, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, kluby sportowe, fundacje i inne organizacje. Wspólnie zadbamy o środowisko naturalne i sprawimy, by elektrośmieci trafiły do recyklingu.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line.
Zebrany sprzęt zostanie odebrany bezpłatnie przez naszych operatorów, a na Wasze indywidualne konto trafią punkty Funduszu Oświatowego, które będziecie mogli wymienić na e-bony do wybranych sklepów. Pozwoli to zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt AGD, elektronikę, sprzęt RTV, IT, środki czystości czy inne niezbędne wyposażenie.
Dzięki niskiemu minimum logistycznemu nie musicie obawiać się, czy posiadacie wystarczająco dużo miejsca na organizacje zbiórki elektrośmieci. Wystarczy zebrać 250 kg i zamówić odbiór, a w przypadku Warszawy – wystarczy 50 kg. Jak to wygląda w praktyce? Zbierzcie np. 10 sprzętów o wadze powyżej 15 kg, a na Wasze konto trafi 500 punktów Funduszu Oświatowego. Zebrane punkty będziecie mogli wymienić na nagrody, 450 punktów to e-bon o wartości 100 zł, za który kupicie niezbędne wyposażenie w wybranych sklepach internetowych.